• Zespół Szkół w Krzemienicy
  • 17 224 73 70,
    17 771 58 33 - przedszkole

Uwaga:

• Jeśli użytkownik dziennika zapomni hasła, należy ze strony logowania wybrać  „Przywróć dostęp”.
  • W przypadku problemów z logowaniem proszę o informację na adres dyrektor@szkola.krzemienca.pl

W bieżącym roku szkolnym wdrażamy dla uczniow szkoly podstawowej i gimnazjum dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

W celu uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego dla rodziców wymagane jest posiadanie przez przynajmniej jednego rodzica adresu mailowego. Adresy należy przekazać wychowawcom.

Dziennik elektroniczny daje rodzicom możliwości pozyskiwania informacji związanych z edukacją swojego dziecka w zakresie: ocen, frekwencji, realizowanych zajęć.

W bieżącym roku w dzienniku bedą wpisane wszystkie oceny (choć daty ich wystawienia mogą nie być zgodne ze stanem faktycznym – zwłaszcza w 1 półroczu). Frekwencja oraz tematy zajęć będą we wszystkich klasach zgodnie ze stanem faktycznym wprowadzane od 2 półrocza.

Aby dowiedzieć się jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika proponujemy film:

Adres strony internetowej naszego e-dziennika to: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaczarna

Dla wygody na stronie internetowej szkoły będzie widoczny po wybraniu UONET+

Pierwsze logowanie - gdy wyświetli się powitalna strona systemu:

1. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy
  2. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
  3. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
  4. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło
  5. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.

• Zespół Szkół w Krzemienicy
    Krzemienica 631,